Kosmetyki

Niesamowita moc krycia dermacolu

Grudzień 4, 2018

Dermacol to firma specjalizująca się w produkcji kosmetyków mocno kryjących. Ich bestseller dermacol make-up cover to jeden z najbardziej znanych na świecie podkładów maskujących wszelkie niedoskonałości skóry. Dermacol nazywany jest także kamuflażem. Ten hit kosmetyczny pochodzi z lat 60. XX wieku.

Moc dermacolu

Podkład dermacol został opracowany jako pierwszy, wysoko-kryjący produkt. Jego historia zaczęła się w studiu filmowym w Pradze. Dzięki swoim unikalnym właściwościom, a przede wszystkim ekstremalnej powłoce kryjącej, jaką otrzymujemy z jego pomocą, pozostaje jednym z najlepszych produktów do makijażu. To z kolei sprawia, że produkt ten jest niezwykle popularny również wśród wizażystów filmowych, a także w teatrach, profesjonalnych sesjach zdjęciowych czy modelowaniu. To jeden z najczęściej wybieranych produktów wśród profesjonalnych wizażystów.

 

Jak działa dermacol?

Niezwykła moc krycia podkładu dermacol Cocolita pozwala na zatuszowanie/pokrycie wszelkich niedoskonałości skóry, a w tym cieni pod oczami, trądziku, blizn, piegów czy plam pigmentowych. Co więcej, produkt ten wykorzystywany jest również do zakrywania tatuaży i innych problemów skórnych. Jego hipoalergiczna formuła sprawia, że może być stosowany przez osoby ze skórą wrażliwą. Z kolei długotrwałe krycie i wodoodporność sprawiają, że makijaż wygląda nienagannie przez wiele godzin, nawet w ekstremalnych warunkach. Dermacol zapewnia również skuteczną ochronę przed promieniowaniem UV, dzięki zawartości SPF 30. Z powodzeniem może być stosowany na twarzy i na ciele.