Kosmetyki

Podkłady Revlon – czym się wyróżniają?

12 stycznia, 2022

Revlon to amerykańska marka, która szturmem podbiła rynek kosmetyczny. Paleta kosmetyków jest bardzo bogata i wciąż się powiększa. Wśród dostępnych w ofercie kosmetyków kolorowych największą popularność zyskał podkład Revlon Colorstay. Produkt cechuje się świetnym poziomem krycia, zasłaniając niedoskonałości, ale również skutecznie wyrównując koloryt skóry. 

Podkład Revlon – najważniejsze cechy

Podkład Revlon Colorstay to najbardziej rozpoznawalny produkt marki, który dostępny jest w większości popularnych drogerii stacjonarnych, a także w ofercie drogerii internetowych. Produkt dostępny jest w dwóch wersjach: dla cery suchej i normalnej oraz dla cery mieszanej i tłustej. Podziała na dwa rodzaje sprawia, że produkt odpowiada na potrzeby każdego rodzaju skóry.

Dopasowanie do konkretnego typu cery ma ogromne znaczenie, ponieważ każdy typ skóry wykazuje inne potrzeby. Sucha wymaga nawilżenia, a produkt wykazuje właściwości nawilżające, zapewniając satynowe wykończenie i nie powodując efektu maski. Zapewnia komfortowe wrażenie na skórze. Jednocześnie nie podkreśla suchych obszarów skóry. Podkład do twarzy Revlon dla cery mieszanej i tłustej zapewnia wykończenie matowe i dobrze się wchłania, pozostawiając skórę świeżą i gładką.

Podkład Revlon – produkt o skutecznym działaniu

Podkłady Revlon to produkty, które cechują się doskonałym stopniem krycia, a przy tym nie pozostawiają na skórze efektu maski. Wygodne opakowanie z pompką pozwala odmierzyć pożądaną ilość produktu. Płynna, gęsta konsystencja ułatwia aplikację i sprawia, że produkt nie spływa, ale idealnie wtapia się w skórę.

Podkład Revlon do nabycia na stronie https://drogeria.pl/podklady/0,revlon