Szminki
Kosmetyki

Szminki, szmineczki…

Marzec 8, 2019

Szminka to jeden z najczęściej kupowanych kosmetyków wśród kobiet. Na rynku znajdziemy wiele jej odmian, a ostatnimi czasy prym wiedzie szminka golden rose, którą pokochały kobiety na całym świecie.

Dlaczego szminka golden rose?

Szminka golden rose to niezwykle prosty w użyciu, trwały i pięknie wyglądający kosmetyk. Produkt bardzo łatwo się rozprowadza na ustach, a do tego nie daje uczucia ściągnięcia. Intensywne, nasycone kolory lub te bardziej neutralne, doskonale spisują się na ustach nawet podczas picia i jedzenia. Do tego elegancie opakowanie, które ozdabia każda kosmetyczkę.

Duży wybór

Marka golden rose oferuje nam szminki w różnych kolorach i różnych wersjach: wśród nich znajdziemy te standardowe nawilżają, matowe lub z pięknym połyskiem. Matowa wykończenie zapewni nam np.  pomadka do ust Velvet Matte, która tworzy na ustach aksamitne wykończenie, zaś wysoka zawartość pigmentów i długotrwała formuła sprawiają, że pomadka długo utrzymuje się na ustach, dobrze się rozprowadza, a  do tego pielęgnuje. A to wszystko dzięki zawartości drogocennych składników, takich jak np. witamina E.

Piękny mat

Szminki golden rose cenione są za piękne, nasycone kolory, zaś łatwość malowania nimi została zauważona także przez profesjonalistów, przez co też marka zyskała ogromną sławę. Używając nawet ciemnych kolorów szminek golden rose, na pewno nie zrobimy sobie krzywdy, ponieważ bardzo dobrze się aplikują, a wersje matowe nie podkreślają suchych skórek. Marka oferuje kosmetyki z górnej półki w niższych cenach, a co bardzo się ją ceni.