Uroda

Sposoby na piękne rzęsy

Styczeń 15, 2019

Narzekanie na rzadkie, krótkie i mało widoczne rzęsy nie ma żadnego sensu, tymczasem oddaje się temu wiele kobiet. Jest zaś kilka sposobów na to, by już nawet w parę chwil cieszyć się przepięknym, imponującym wyglądem rzęs i osiągnąć efekt „wow”.

Po pierwsze – odżywka

Jeśli rzęsy są przerzedzone, osłabione, wypadają i są krótkie w wyniku na przykład częstego malowania, warto o nie zadbać za pomocą dobrej odżywki. Jeśli tylko wybierze się skuteczny produkt, na przykład apteczny, i będzie stosować go sumiennie, rzęsy z wolna odzyskają gęstość, staną się dłuższe, ciemne i będą wyglądać przepięknie. Nie jest to jednak wyjście dobre dla kobiet, które nie są cierpliwe i chcą efektu pięknych rzęs od razu.

 

A może sztuczne rzęsy?

Wiele kobiet obecnie decyduje się na noszenie sztucznych rzęs na co dzień, nie tylko na wielkie wyjścia. Faktem jest, że jest to błyskawiczny sposób na osiągnięcie imponujących wachlarzyków – rzęs bardzo gęstych i bardzo długich. Niektórym przeszkadza jednak nienaturalny efekt, jaki daje zagęszczanie i przedłużanie rzęs. W dodatku rozwiązanie to wiąże się z dużymi kosztami.

 

Złoty środek – dobry tusz

Wydaje się, że znakomitym kompromisem między tymi dwoma opcjami jest zaopatrzenie się w dobry tusz, który zagęści, pogrubi i wydłuży nawet najmniejsze włoski, także te, których nie widać gdy rzęsy są niepomalowane. Gwarantuje to tusz Bourjois Volume Reveal, także dzięki swej szczoteczce, którą łatwo jest umalować nawet najkrótsze włoski. Może to być idealny sposób na uzyskanie wymarzonego wyglądu oprawy oczu.