Paznokcie

Samodzielna stylizacja hybrydowa – to łatwe!

Wrzesień 4, 2018

Stylizacja hybrydowa paznokci cieszy się wielką popularnością głównie dlatego, że jest dużo trwalszą alternatywą dla zwykłego lakieru. Jest to wielkie udogodnienie dla kobiet, które chcą mieć zawsze perfekcyjny manicure, a nie chcą co kilka dni malować paznokci. Pozwala to też oszczędzić paznokciom pokaźnej dawki chemii – szkodliwy dla nich jest zwłaszcza zmywacz. Jest więc wiele powodów, by zdecydować się na ten zabieg.

Hybrydy w salonie

Jest to dobre wyjście gdy chce się mieć pewność, że paznokcie będą wystylizowane perfekcyjnie, a także pragnie się fantazyjnych wzroków czy ozdób. Wiele pań ceni sobie też wygodę, jaką daje oddanie się w ręce doświadczonej kosmetyczki, szczególnie że przed hybrydami wykonuje się klasyczny manicure, piłując paznokcie i usuwając skórki, dzięki czemu paznokcie wyglądają wspaniale. Wadą takiego rozwiązania jest jednak dość wysoki koszt, który ponosi się z dużą częstotliwością.

Samodzielna stylizacja

Panie chcące zaoszczędzić decydują się kupić zestaw startowy do hybryd i zacząć w ten sposób stylizować swoje paznokcie samodzielnie. Gdy manicure nie musi być wymyślny, każdy może sobie z tym poradzić i bardzo szybko dojdzie do wprawy. Zestaw do hybryd Semilac ma bardzo niską cenę i zawiera wszystko, co jest potrzebne, by pięknie wystylizować paznokcie. Jego zakup może być więc bardzo dobrym rozwiązaniem, gdyż można będzie ciągle mieć piękne paznokcie, bez dużych wydatków.