Uroda

Pomadka Wibo

Październik 28, 2017

Najpewniej nie ma kobiety, która nie miała do czynienia, bądź nie widziała na sklepowych półkach pomadki Wibo Million Dollar Lips! Ta pomadka to prawdziwy hit. Niestety upolowanie jej, a w zasadzie jednego odcienia (01) graniczy z cudem.

Charakterystyka produktu

pomadka one million dollar lips 01Pomadka występuje w sześciu odcieniach. Numer 01 One Million Dollar Lips to odcień brudnego różu, który jest modnym odcieniem marsali. 02 to chłodna intensywna fuksja, 03 to ciemny róż, 04- czerwień, 05 to typowy nudziak. Odcień 06 to jaśniejszy kolor 01. Wszystkie pomadki są zamknięte w czarnych opakowaniach i posiadają złote elementy. Opakowanie wskazuje na pewnego rodzaju ekskluzywność. Niestety po pewnym czasie napisy się ścierają.  Pomadki kosztują około 8-9 zł i są dostępne w niektórych drogeriach internetowych (ja osobiście kupiłam na Cocolita.pl).

Trwałość i pigmentacja

Pomadki są na prawdę bardzo trwałe. Z pewnością wytrzymają do czterech godzin. Oczywiście w przypadku, kiedy nie będziemy jedli czegoś bardzo tłustego, co mogłoby rozpuścić pomadki.  Pomadki są niesamowicie napigmentowane! Wystarczy jedna aplikacja na usta i można cieszyć się ustami w pełni pokrytymi kolorem. Produkt można zmyć jedyne płynem dwufazowym. Nie wysusza ust i nie schodzi plamami.