Kosmetyki

Paleta cieni do powiek Maybelline The Nudes

Kwiecień 5, 2019

Realizując codzienny makijaż, chcemy wyglądać promiennie, a do tego przyczyniają się kosmetyki, które umożliwiają wytworzenie określonej prezencji. Nie ma zatem nic lepszego niż zaopatrzenie się w pełną paletę cieni do powiek Maybelline The Nudes, która zachwyca różnorodnymi odcieniami. Czas zatem na szczególne zapoznanie.

Zestaw na miarę oczekiwań

W składzie palety mamy dostępnych 12 cieni do powiek. Charakteryzują się one błyskiem, matem, a także perłową poświatą. Cała kolorystyka jest utrzymana w odcieniach brązu, beżu i złota. Unikalność stanowi tutaj przyjemna konsystencja, którą bardzo łatwo rozprowadza się na powiekach przy użyciu załączonego aplikatora z czarnej gąbeczki. W zależności od swojego typu urody, możemy stosować je na co dzień, a także w czasie tworzenia makijaży wieczorowych. Taka kompozycja jest bardzo uniwersalna, wobec czego zawsze znajdzie zastosowanie w połączeniu z innymi kosmetykami.

Na miarę oczekiwań

Cienie z palety Maybelline The Nudes są trwałe, nie obsypują się i bardzo dobrze je się nakłada. I tyle w zasadzie wystarczy, by cieszyć się na dłużej wytworzonym makijażem, który podkreśli nasz styl, upodobania a także zostanie dopasowany do danej stylizacji. Intensywność nakładanych cieni możemy dowolnie wyregulować, a także użyć specjalnej bazy, która jeszcze bardziej wpłynie na ostateczny look. Dla kobiet, które lubią zaszaleć i szukają wybornej palety cieni do powiek jest to produkt must have, który na długi czas stanie się jednym z ulubieńców damskiej toaletki.