Kosmetyki

Naturalne wykończenie make-up’u

Kwiecień 1, 2019

Która z nas nie marzy o perfekcyjnym makijażu każdego dnia? Wszystkie chcemy aby był on dopasowany do naszej urody, a co więcej wydobywał naturalne piękno. I takie też działanie ma puder o strukturze mineralnej, który uplasował się na wysokiej pozycji ulubieńców kosmetycznych. Wystarczy zatem delikatne oprószenie nim twarzy, by móc cieszyć się idealnym rozświetleniem jak i zamaskowaniem niedoskonałości.

Różnorodność wyboru

Pudry mineralne charakteryzują się stuprocentowym naturalnym składem, bez zbędnym silikonów, konserwantów i parabenów. I to właśnie na tym polega cały kunszt tego produktu. Można wyselekcjonować typy sypkie jak i w kamieniu. Do dyspozycji są różne odcienie, które warto wybrać wedle indywidualnego typu cery.

Efekty na miarę oczekiwań

Szczególne zmatowienie, zapobieganie świeceniu się, zniwelowanie powstawania zaskórników i wyprysków, nadanie swoistego blasku – takie właśnie działanie mają pudry mineralne, po które sięgają kobiety z najróżniejszymi niedoskonałościami, a także te, które chcą po prostu dodać naturalnego szlifu.

Mikroelementy dla każdej z nas

W składzie pudrów mineralnych mamy do czynienia z całym bogactwem natury. Toteż znajdziemy tutaj: glinkę, tlenek cynku i tytanu, naturalne ekstrakty, np. z minerałów morza. Dlatego też, żeby uniknąć zapychania porów fluidami, można postawić na puder mineralny, który je znakomicie zastąpi a także spełni funkcje korektora. To także znakomita ochrona przeciwsłoneczna. Dzięki codziennemu nakładaniu na twarz tego specyfiku uzyskać można średnie lub przejrzyste pokrycie w zależności od wybranego rodzaju.