Uncategorized

Lekka trwałość

Maj 8, 2017

Wymagasz dużego krycia od podkładu, a równocześnie nie chcesz, aby był on ciężki na twarzy? Powinnaś się przyjrzeć podkładowi Estee Lauder Double Wear Light, młodszemu bratu Double Wear. Podkład ten zapewnia idealne pełne krycie, a przy tym lżejszą formułę, która nie obciąża skóry i nadaje się bardziej na co dzień, a nie tylko na większe wyjścia.

Podkład idealny na co dzień
Produkt nie zapycha skóry, nie wysusza jej (jeśli pod podkład zaaplikujemy dobrze nawilżający krem). Podkład zastyga na twarzy, więc trzeba szybko go aplikować. Utrzymuje pełne konturowanie przez wiele godzin. Matowi skórę przez dobre 8h i jest bardzo trwały. Produkt nie ściera się, nie odbija się na ubraniach, co świadczy o jego niesamowitej trwałości. Podkład idealnie stapia się ze skórą, nie tworząc maski i nie podkreślając suchych skórek.

Komplementy na okrągło
Możesz być pewna, że gdy pomalujesz swoją twarz tym podkładem, usłyszysz mnóstwo komplementów. Twoja twarz będzie wyglądać na wygładzoną, świeżą i promienną. Będzie też długotrwale matowa. Nie będziesz musiała więc co chwile biegać do toalety i wykonywać poprawki, zamiast cieszyć się imprezą.