Lakiery do paznokci
Paznokcie

Lakiery do paznokci

Marzec 16, 2019

Lakiery do paznokci to kosmetyki, które znajdują się w kosmetyczkach większości kobiet. Trwałe i pięknie się prezentujące sprawiają, że z chęcią malujemy paznokcie, jednak wybór dobrych jakościowo lakierów nie należy do najprostszych. Na rynku znajdziemy wiele różnych produktów, dlatego też każda fanka malowania paznokci na pewno znajdzie swój ulubiony lakier do paznokci.

Hybrydowe lakiery do paznokci

Hybrydowe lakiery są bardzo popularne, ponieważ zapewniają długotrwałe krycie, możliwość wyboru spośród wielu różnych kolorów, a do tego utwardzają np kruche paznokcie, które zabezpieczone warstwą lakieru są bardziej odporne na uszkodzenia. Produkty cechują nasycone kolory i duża trwałość. To skonała alternatywa dla produktów akrylowych i żelowych. Lakiery hybrydowe służą przede wszystkim do zabezpieczenia płytki paznokcia za pomocą specjalnie utwardzonej warstwy, a co za tym idzie paznokcie zyskują bardzo estetyczny wygląd.

Cechy lakieru hybrydowego

Paznokcie hybrydowe można zrobić zarówno w gabinecie kosmetycznym, jak i w  domu, za pomocą specjalnego zestawu do manicure hybrydowego. Ceny kompletnego zestawu do wykonywania manicure hybrydowego zaczynają się nawet od kilkudziesięciu złotych. Wśród wszystkich elementów zestawu, zazwyczaj głównym wydatkiem jest zakup odpowiedniej lampy UV, której koszt ma znaczy wpływa na ostateczną cenę produktu. Trochę wprawy wystarczy, by ten typ manicure móc wykonywać w warunkach domowych, samodzielnie. Efekty zaskoczą każdą fankę pomalowanych i trwałych paznokci.