Jak zadbać o paznokcie?
Paznokcie

Jak zadbać o paznokcie?

Marzec 10, 2019

Paznokcie są wizytówką każdej kobiety. Chcemy, aby nasze paznokcie były długie i zadbane. Obecnie bardzo dużą popularnością cieszy się manicure hybrydowy, który z pewnością warto wziąć pod uwagę. Jest to bardzo dobre i wygodne rozwiązanie.

Manicure hybrydowy w domu

Paznokcie hybrydowe bez większych przeszkód można wykonać samodzielnie w domu. Wystarczy kupić odpowiedni zestaw startowy do wykonywania takich czynności.

Do manicure hybrydowego niezbędne będą takie rzeczy jak:

– lampa UV,

– baza i top,

– lakiery hybrydowe,

– pilniki,

– odtłuszczacz,

– frezarka.

Jeżeli decydujemy się na zdobienia paznokci, na pewno przydadzą się także pyłki czy naklejki, w zależności jaki wzór chcemy uzyskać. Najważniejsze jest to, aby się nie poddawać po pierwszej porażce. Robienie paznokci hybrydowych wymaga poświęcenia czasu, ale także wprawy. Pamiętajmy, że jak będziemy ćwiczyć wykonywanie takiego manicure, to dojdziemy do wprawy prędzej czy później. Na początku warto odpuścić sobie zdobienie paznokci, można zdecydować się na wykonywanie wzorów dopiero wtedy, jak będziemy potrafiły dobrze wykonywać klasyczny manicure.

Paznokcie hybrydowe to dobre rozwiązanie, ponieważ można chodzi w nich do 3 tygodni. Lakier nie odpryskuje i łuszczy się, paznokcie prezentują się efektownie, nawet po miesiącu, jednym mankamentem mogą okazać się spore odrosty, wówczas trzeba wykonać nowy manicure.

Obecnie manicure hybrydowy jest bardzo popularny i nie ma się czemu dziwić. Większość salonów urody ma takie usługi w swoich ofertach.