Paznokcie

Dwa pomysły na zdobienia z lakierami Semilac

Maj 3, 2018

Lakiery Semilac to jedne z najpopularniejszych hybryd dostępnych na polskim rynku. Cenione są za dobrą jakość i szeroką gamę kolorystyczną. Jakie zdobienia można stworzyć z ich pomocą? Oto pomysły na dwa letnie zdobienia, które sprawią, że paznokcie będą ozdobą dłoni.

Ombre idealne na lato

Latem można sobie pozwolić na zwariowany manicure, który przyciągnie spojrzenia innych. Semilac lakiery występują w tak wielu kolorach, że każda kobieta znajdzie odpowiedni dla siebie. W upalne dni świetnie prezentują się odcienie różu i pomarańczy. Nie muszą być stosowane oddzielnie. Warto je ze sobą połączyć i stworzyć niepowtarzalne ombre. Jak je wykonać? To proste! Wystarczy po utwardzeniu bazy nałożyć obok siebie te dwa kolory, zachowując między nimi minimalną odległość. Następnie należy pędzelkiem rozetrzeć granicę między kolorami lakierów semilac i utwardzić w lampie. Kolejny etap to nałożenie topu. I gotowe!

Naklejki z zabawnymi wzorkami

Kolejny pomysł na letnie paznokcie to zabawne naklejki. Warto wybrać wzór z ulubioną postacią z bajek i umieścić go na jednym paznokciu, a resztę pomalować na przykład pastelowym błękitnym odcieniem, który idealnie sprawdzi się do opalonej latem skóry. Naklejki są świetnym rozwiązaniem dla osób, które nie potrafią malować wzorków pędzelkiem lub nie mają na to czasu. Naklejki wyglądają bardzo naturalnie. Z pewnością ozdobią dłonie w letnie dni i przyciągną wzrok.