Uncategorized

50 twarzy Greya na paznokciach

Maj 12, 2017

Cały świat oszalał na punkcie serii książek, jak i filmów 50 twarzy Greya.  Tytułowy Pan Grey to elegancki mężczyzna, lubujący się w garniturach. Zazwyczaj wybiera on klasyczne garnitury w kolorze stalowej szarości. A co jeśli powiem Ci, że teraz możesz nosić na paznokciach, nawet przez cały rok piękne szare paznokcie?

Fifty Shades of Grey
Pięćdziesiąt odcieni szarości, bo tak można przetłumaczyć tą nazwę, idealnie pokrywa się z lakierami hybrydowymi od Semilaca, który w swojej palecie kolorystycznej ma ich parę odcieni. My się jednak przyglądniemy z bliska lakierowi Semilac Grey. Kolor jest na tyle mylący, że na pierwszy rzut oka wydaje się on brązem w odcieniu kawy z mlekiem. Jednak po bliższym spotkaniu z tym lakierem, można zauważyć, że jest to odcień szarości, który ma w sobie domieszkę ciepłego beżu. Zdecydowanie jest to lakier, który łamie wszelkie bariery.

Mix kolorów
Z założenia szary odcień, w ciemnym pomieszczeniu będzie wydawał się czystą szarością. Do słońca jednak będziemy w stanie zauważyć przebijającą się nieśmiało nutę kawy z mlekiem. Taka mieszanka kolorystyczna sprawia, że odcień ten staje się bardzo nietuzinkowy. Wiąże się to też z tym, że nie każdemu będzie odpowiadać taki mix. Warto jednak nałożyć go na paznokcie i samemu stwierdzić, czy nam będzie odpowiadał.